Резултати от MAX FIGHT 43

Публикувано на: Юли 6, 2019 в 09:35 ч
Снимка: uniconbg.com
Бойната галавечер Max Fight 43 се проведе снощи в Bedroom Beach в Слъчнев бряг. Събитието включваше двубои по ММА, К1 и бокс.

На състезанието бе връчена специална награда - чек от 10 000 лв. на българския кикбоксьор Стоян Копривленски, който жъне големи успехи в най-елитната огранизация по кикбокс GLORY.

На събитието завръщане направи боксьорът Младен Манев, който след двегодишна пауза се завърна с победа в мач реванш срещу Милен Паунов.

След дълга пауза завръщане направи и ММА боецът Валентин Бенишев, който продължи победната си серия и до момента няма загуба на ринга.

В главната среща на вечерта Деян Топалски записа победа над молдовеца Василе Боршевски.

MMA боецът Владислав Кънчев, който дни преди битката гостува в MMA.BG Live, записа победа над противника си и явно няма намерение да почива, тъй като изглежда ще се бие отново на 20-ти юли в Македония срещу сърбина Сладжан Драгишич като част от битките на галавечерта MMA Fight Night Kichevo/Kërcov.

Ето всички резултати от Max Fight 43:

1. К1– 67кг - Драгомир Петров победи Чавдар Папарков -  победа със съдийско решение
2. Бокс - 71кг – Здравко Попов победи Радослав Митев – с единодушно съдийско решение
3. ММА - 70 кг - Христо Христов победи Адреано Георгиев – победа с ТКО във втората минута на първи рунд
4. К1 –  81кг –  Радослав Костов победи Йон Уреки – победа със съдийско решение
5. Бокс –  81кг -  Григор Саруханян победи Таяр Мехмед-Султана - единодушно съдийско решение
6. ММА -  77 кг -  Владислав Кънчев победи Александру Ротари - ТКО в 3:03мин на първи рунд
7. Бокс -  +91кг -  Младен Манев-Нинджата победи  Милен Паунов – единодушно съдийско решение