Александър Топурия с емоционално послание след първата загуба на Илия в ММА
В Ирландия всички подхождат с уважение към COVID-19 и носят маски. Всички се тестват, преди да започнат да тренират. Преди на дойда в Ирландия вече се бях тествал за COVID-19. Теста излезе положителен, но не съм чувствал нищо. Малко бях загубил обоняние, но си тренирах през това време. Всичко мина тихо.
Не знам дали може пак да се заразя с COVID-19. Ирландия е хубаво място и искам да живея тук с моята приятелка. Тук има хубава зала, а тя ще може да работи, защото е учителка. В момента тя работи в Катар, но там няма хубава зала. Следващата година тя ще напусне работа и ще живеем в Ирландия.