Ben Askren е все по-близо до UFC и според мнозина преминаването му в организацията е въпрос на броени дни. Той ще бъде освободен от своя договор с ONE, но към организацията ще потегли един от най-добрите в историята на ММА, Demetrious Johnson, който изпадна в немилост след загубата от Henry Cejudo. Днес Askren вече набеляза опонентите си в UFC, като в неговия списък е "мизерния" Colby Covington и шампиона в лека категория Khabib Nurmagomedov, който също като Askren няма загуба в ММА:
Какви са шансовете за битка между Khabib и Askren ?