Джош Хокит нападна Алекс Перейра: Той е надценен и никога не е срещал боец като мен
"Това е труден мач, приятел. Беноа Сен-Дени след това което направи на Маурисио Руфи и като цяло представянето му, изглежда като истински закалена машина. Така че да, честно казано, мисля че това е труден мач за Пади. Като казвам това, мисля че Пади има, дори и до днес след като се е бил за титлата, подценен арсенал от умения. Не мисля че хората разбират колко добър е той на земята."
"Също така спорно как; като неговия бокс в последния мач, не успя да му донесе дивиденти, защото изглеждаше много небрежен. Без да обиждам, но според мен изглеждаше небрежен. Но това беше защото се биеше по този начин. Трябваше да се бие така. Всъщност той може да бъде доста умел в стойката. Така че да, мисля че това е труден мач за Пади, но мисля че може да го направи."
"Не, всъщност не съм правил спаринг с Пади. Той е от различен отбор и те са в Ливърпул, а аз съм в Лондон, така че е на около 3 часа разстояние. Също така що се отнася до стиловете на бой, той се бие с обратен гард. Така че не винаги; не би било чак толкова полезно да прави спаринги с мен, въпреки че аз понякога тренирам като обратен гард. Неговият арсенал от умения не би бил толкова полезен за Шабли, ако трябва да съм честен."
"Защото Шабли е по-скоро хитър боец и понякога избира да се бори в партер. Но той няма да използва същия план за битка, който Пади би се опитал да приложи. Въпреки че понякога спарингът с наистина опитни момчета е добър. Но да, този лагер, не. Не съм правил спаринг с него."