Frankie Edgar записа силна победа и смята, че той е наред за двубой за титлата. Но от UFC гласят за нея ирландеца Conor McGregor, ако той успее да премине през Dennis Siver.
В интернет бе пусната анкета за това, кой трябва да бъде следващия претендент според феновете. В тази анкета повече гласове събра Edgar, което накара боеца да напише в Twitter профила си следното.
"Числата не лъжат. Правя всичко с двубоите си, а не с приказките си."
Conor McGregor написа отговора си няколко дни след това.
"McGregor vs Brandao $1,4 милиона
McGregor vs Poirier $2,2 милиона
Edgar vs Cub $640 хиляди
ИСТИНСКИТЕ числа не лъжат."
В официалната анкета 53% от феновете са посочили Edgar за следващия претендент.
Числата, които пък McGregor е посочил изглежда са сумите, които са спечелени от продадени билети за събитията, в които атлетите са се били.