Зареждане

Jon Jones е доволен, че McGregor е загубил, по две причини

Jon Jones е доволен, че McGregor е загубил, по две причини
Публикувано на: Март 17, 2016 в 12:00 ч
 
По време на UFC 196 McGregor претърпя първата за кариерата си загуба като с това приключи серията си от 7 поредни победи в октагона, както и серията от 15 ММА победи. След битката ирландецът се държа доблестно, не се оправдаваше и дори призна, че се е паникьосал, което довело до неразумното му разпределение на силите.
 
McGregor разкри, че ще се завърне в своята категория, за да защитава титлата си в UFC 200, като все още се очаква от UFC да обявят неговия опонент.
 
През това време Jon Jones изрази своето мнение за двубоя и защо до известна степен изпитва удовлетворение от загубата на McGregor.
 
"Част от мен се радва, че Conor падна. Малко преди загубата съвсем се беше самозабравил - можел да победи всеки, навсякъде, независимо от размера.
 
Получавах съобщения от фенове, които ме питаха как бих се справил срещу McGregor. През цялото време бях "Стига бе, хора, не може да сте сериозни. 9-кратен шампион съм, в пъти по-тежък от McGregor. Наистина ли смятате, че има шанс?" Някои наистина бяха повярвали, че може да победи всеки, независимо от категорията, в която е.
 
Затова съм радостен, че се случи. Върна феновете на земята - McGregor не е непобедим. Нещо, с което всеки професионалист беше наясно.
 
От друга страна, загубата ще изкара най-доброто от него. След подобен резултат обикновено човек вниква в пропуските си, в начина, по-който тренира, и се опитва да оправи пропуските."

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес