Зареждане

Bisping иска двубой за титлата

Bisping иска двубой за титлата
Публикувано на: Март 11, 2016 в 18:00 ч
 
След най-голямата си победа, срещу Anderson Silva, Michael Bisping вече тръпне за среща с Nick Diaz, въпреки че екипът му разкри, че е съсредоточен върху двубой за титлата в средна категория.
 
"Nick Diaz несъмнено го предизвиква и това би била изключително интересна среща, но Mike може да си позволи да иска да се изправи срещу победителя от мача Rockhold-Weidman. И го прави."
 
Rockhold ще защитава за пръв път титлата си срещу Chris Weidman в главното събитие на UFC 199 на 4-ти юни в Лос Анджелис. Bisping има история с Rockhold и то не от щастливите. Rockhold победи Bisping във втория рунд през ноември 2014, който обаче от тогава насам има 3 поредни победи, а мачът срещу Silva е сред най-големите му успехи. Екипът му смята, че е крайно време, след 10 години в UFC, да му бъде предоставена възможността за титла.
 
"Mike винаги стига точно до титлата и по една или друга причина не успява да се добере до нея. Често заради измамници. Този път обаче успя. На всичкото отгоре успя срещу един от най-добрите в спорта за момента."

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес