Зареждане

Резултати от ADCC Bulgarian Open 2019

Резултати от ADCC Bulgarian Open 2019
Публикувано на: Април 7, 2019 в 19:22 ч
Едно от най-атрактивните състезания по граплинг, което се провежда у нас, ADCC Bulgarian Open 2019 предмина под нажежена атмосфера на 6-ти април в Стара Загора, където домакин по организацията бе Мартин Калчев.

В спортна зала "Веселин Ханчев" бяха дошли състезатели от цяла България, които да премерят сили на един от най-динамичните граплинг правилници.

Част от срещите, включително финалите и абсолютната категория се излъчваха пряко в Facebook страницата на MMA.BG.

Вижте също: ADCC Bulgaria Open 2019 - финалните срещи на живо в MMA.BG

Шампион в абсолютната категория стана един от треньорите на столичния клуб Pibulls MMA, Кристиян Попов, който взе златото и в категорията под 99 кг. в дивизя "напреднали".

Ето всички резултати от ADCC Bulgaria Open 2019:

Юноши
-66 кг
1.    Мартин Станев – Левски Браса
2.    Михаил Василев – Левски Браса
3.    Марин Маринов – Десант
3.    Емануил Димитров – Анаконда

-77кг
1. Стефан Иванов – Анаконда
2. Димитър Салаков – Анаконда
3. Атанас Димитров – Разград
3. Маноел Закосян – Десант

-88кг
1. Максим Павлов – Tiger Sport
2. Иво Петков – Левски Браса
3. Стефан Лалов – Анаконда

-99кг
1. Борислав Миланов – Левски Браса
2. А    ртур Савчев – Martial Animals

Мъже начинаещи
-66кг
1. Александър Антонов – Плевен
2. Петко Петков – Martial Animals
3. Никола Левордашки – Pitbulls
3. Диан Илчев – Martial Animals

-77кг
1. Антон Янчев – GF Team
2. Ивайло Симов – Левски Браса
3. Никола Петров – Зенит
3. Денис Георгиев – Папура Козлодуй

-88кг
1. Иван Русев – Лъвовете
2. Георги Попов - Martial Animals
3. Илия Духленски – Плевен
3. Габриел Горанов – Open Mat

-99кг
1.Христо Бончев – Sandev Fight Team
2. Красен Чакъров – GF Team
3. Денислав Петков – Шумен
3. Велин Стоянов – Десант

Жени
1. Теодора Козарова – Анаконда
2. Диляна Петрова – Martial Animals

Мъже напреднали
-66кг
1. Теодор Николов – Pitbulls
2. Веселин Дуков – София

-77кг
1. Владислав Генов – Pitbulls
2. Борис Тонев – Левски Браса
3. Aris Papadopoulos – Martial Animals
3. Атанас Илчев – Martial Animals

-88кг
1. Tiago Castro da Silva – GF Team
2. Живко Стоименов – Martial Animals
3. Николай Николов – Десант

-99кг
1. Кристиан Попов – Pitbulls
2. Радостин Веселинов – Вароша Ловеч
3. Даниел Гълъбаров – Десант

+99кг
1. Димитър Василев – Martial Animals
2. Стефан Сандев – Sandev Fight Team

Абсолютна категория
1. Кристиан Попов – Pitbulls
2. Веселин Дуков – София
3. Денислав Василев – Martial Animals
3. Иван Русев – Лъвовете
 

 
Голяма част от срещите може да видите от записа на живото предаване, а отделно може да видите и следните срещи в YouTube:
0 споделяния
  Сподели
Мнения в Facebook

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес