Зареждане

Резултати от ADCC Bulgarian Open 2015

Резултати от ADCC Bulgarian Open 2015
Публикувано на: Ноември 17, 2015 в 08:55 ч

Състезанието по граплинг ADCC Bulgarian Open 2015 се проведе на 14 ноември в столичната зала "Триадица".

Над 80 състезателя от цялата страна премериха сили на две татамита.

Снимки от състезанието може да видите в Facebook страницата на Zenith Bulgaria.

Ето и всички резлтати от ADCC Bulgarian Open 2015:

Juvenile, -66 kg
1. Boris Tonev - Sofia West (Absoluto BJJ)
2. Zefer Ahmed - Khan Asparuh
3. Bozhidar Mindilov - Pitbulls MMA
3. Leonid Todorov - Zenith Montana

Juvenile, -77 kg
1. Daniel Evgeniev - Zenith Montana
2. Martin Stoichkov - Tiger Sport
3. Stamuils Georgiev - Anaconda Sliven
3. Kirli Dzhiev - Sofia West (Absoluto BJJ)

Juvenile, -88 kg
1. Georgy Abadzhiev - Gladiator Bokido
2. Borislav Milanov - Sofia West (Absoluto BJJ)

Juvenile, -88 kg
1. Nikolay Velchev - Khan Asparuh
2. Kiril Stanchev - Pitbulls MMA

Male, Beginners, -66 kg
1. Mikele Julianov - Zenith Montana
2. Daniel Grozdanov - Martial Animals

Male, Beginners, -77 kg
1. Georgi Mladenov - Zenith Montana
2. Martin Yordanov - Zenith Ipon
3. Dimitar Georgiev - Martial Animals
3. Krum Papanov - Zenith Ipon

Male, Beginners, -88 kg
1. Stanimir Rodrigues - Lokomotiv Ruse
2. Miroslav Slavov - Anaconda Sliven
3. Nikolay Yordanov - CPK Varna
3. Boris Petrov - Anaconda Sliven

Male, Beginners, -99 kg
1. Ivan Yordanov - Submission Varna
2. Eduard Vodenicharov - Martial Animals
3. Peyo Bozov - Martial Animals
3. Iskren Genov - Khan Asparuh

Male, Beginners, +99 kg
1. Viktor Nikolov - Twisted JJ
2. Dimitar Vasilev - Martial Animals

Male, Advanced, -66 kg
1. Ivaylo Lumbev - Sofia West (Absoluto BJJ)
2. Martin Petrov - Pitbulls MMA
3. Boris Kandov - Zenith

Male, Advanced, -77 kg
1. Veselin Dukov - Open Mat
2. Kaloyan Dimov - ASKB Trakietz
3. Dimo Kostov - Submission Varna
3. Martin Kalchev - Zenith

Male, Advanced, -88 kg
1. Nedelcho Penchev - Gladiator Bokido
2. Deyan Nedyalkov - Martial Animals

Male, Advanced, +99 kg
1. Alexander Alexandrov - Bastos BJJ
2. Radoslav Aatanasov - Spartak Bokido

Absolute

1. Dilyan Shkodrev - CPK Varna
2. Alexander Alexandrov - Bastos BJJ
3. Eduard Velichkov - Martial Animals
3. Radoslav Atanasov - Spartak Bokido


0 споделяния
  Сподели
Мнения в Facebook

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес