Трябва да има реванш между Сирил Ган и Алекс Перейра
"Искаше ми се да направят медийно турне. Те двамата са големи образи и трябваше да го направят, независимо колко би им струвало. Чудя се дали просто Уайлдър не иска да се среща много с Фюри. Ако бях на мястото на Фюри щях да настоявам това да се случи.
Доста мързелива работа. Трябваше да направят медийно турне. Не мога да си обясня защо го пропускат за двубой с такъв магнитуд. Не го разбирам."
"Един от начините за победа на Фюри е, ако направи медийно турне и влезе под кожата на Уайлдър. Липсата на такова турне е само в ущърб на Фюри."