Юноша баскетболист от гимназия в САЩ беше арестуван, след като удари съперник и го нокаутира по време на ръкостисканията след срещата. Този инцидент се случи след мача между Невада High School Cubs и Карлайл High School Wildcats в Айова, където Cubs победиха с 72-47.
Докато играчите се нареждаха, за да се ръкуват след срещата, член на отбора на Карлайл нанесе брутален удар в стомаха на играч на Невада. След това последва и удар в главата, което доведе до нокаут.
За щастие този страхливец, както го определят хората в социалните мрежи беше съборен от играчите и така го неутрализираха. Началникът на полицейското управление в Карлайл, Брайс Амос обеща да разследва случката. Нападателя е 17-годишен и след грозната случка е бил арестуван.
Ето видео инцидента, което беше гледано от над 4 милиона души: