Немалко вражди са били разрешавани с юмруци в Октагона и сега идва ред на поредната.
Състезателките в категория муха Мария Агапова и Марина Мороз ще се изправят една срещу друга в
UFC 272.
Бившите съотборнички ще се сбият на 5-ти март в Лас Вегас, където ще имат възможност да разрешат разногласията си, които са публични от няколко месеца.
През юли украинката Мороз заяви, че казахстанската и съперничка Агапова е била изритана от American Top Team, където двете тренирали, заради грубо поведение, употреба на наркотици и заплахи към съотборниците ѝ.
Обвиненията бяха твърдо отречени от Агапова и нейните мениджъри и след победата и през октомври, казахстанката предизвика Мороз.
"Тя е завистлива и подла, опитва се да разруши кариерата ми," сподели Агапова. "Загубих спонсори заради нейните интервюта и ме вкара в много проблеми. Искам да ударя тази кучка, защото се опитва да ми унищожи кариерата ми. Искам да я смажа."
Агапова получи това, което иска и сега двете потвърдиха битката в социалните мрежи.
"Тренираме и се подготвяме. На 5-ти март ще направя нужното, за да бъде срещата ни забавна за всички, освен за Марина," закани се Агапова.