Зареждане

T.J. Dillashaw излиза срещу Henry Cejudo на UFC 233?

Публикувано на: Октомври 31, 2018 в 10:01 ч
Олимпийският златен медалист Henry Cejudo спечели титлата си в категория муха, надвивайки дългогодишния шампион Demetrious Johnson на UFC 227. Сега изглежда от UFC готвят и един супердвубой между настоящия шампион и T.J. Dillashaw.

След като спечели титлата, Cejudo предизвика победителя от водещата UFC 227 среща, която беше между T.J. Dillashaw и Cody Garbrandr. Dillashaw успя да защити титлата си в категория петел, като в последствие и прие предизвикателството на Cejudo.

От Los Angeles Times съобщават, че от UFC организират събитие на 26-ти януари - UFC 233, в Anaheim, Калифорния.

Новината също включва, че се готви сблъсък между Henry Cejudo и T.J. Dillashaw за същото събитие, като самият президент на UFC, Dana White сподели, че срещата предстои тепърва да бъде финализирана.