Зареждане

Фъргюсън срещу Гейджи в UFC 249?

Фъргюсън срещу Гейджи в UFC 249?
Публикувано на: Март 30, 2020 в 19:42 ч
От UFC са упорити и твърдо искат да проведат UFC 249 на 18-ти април и новата главна битка изглежда ще бъде Тони Фъргюсън срещу Джъстин Гейджи.

"El Cucuy" трябваше да се бие срещу шампиона в леката категория Хабиб Нурмагомедов, но двубоят съвсем се провали, след като стана ясно че Нурмагомедов е заклещен в Дагестан.

Вижте също: Извънредно: Хабиб заседна в Дагестан - отпада от UFC 249

Гейджи е в серия от три поредни победи и от известно време настоява за двубой за титлата.

Журналистът Ариел Хелуани пусна информацията, че именно Гейджи може да е следващия опонент на Фъргюсън.

"Хабиб потвърди в чат в инстаграм, че е в Русия и не може да напусне страната, защото са си затворили границите. Той каза и че от UFC търсят нов опонент за Фъргюсън.

Според различни източници на Фъргюсън са му предложили двубой с Гейджи, но все още няма съгласие за тази битка от негова страна, както и няма потвърдена локация за провеждането ѝ.

От UFC също така се опитват да организират и двубой между Камару Усман и Хорхе Масвидал за 18-ти април, но едва ли ще се получи."





В момента няма нищо официално от UFC, които упорито се опитват да направят така, че UFC 249 да се случи, въпреки глобалната пандмия от коронавирус.


Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес