Мръсен боец ли е Сирил Ган?
Граплинг обществото казва, че не ме бива с граплинга. Бокс обществото казва, че не ме бива в бокса. Кикбокс обществото казва, че не мога да ритам. Обществото на борбата казва, че не мога да се боря. На всички тези общества ще кажа - Нека се бием.
Всички си мислят, че могат да правят това, което правя аз, докато не стане време да правят това, което правя аз.