Миналия уикенд в подглавната битка на UFC on Fox 30, легендата Jose Aldo успя да се завърне с впечатляваща победа с нокаут над Jeremy Stephens. Toй беше в серия от 2 поредни загуби с нокаут и преживяваше много труден период и неведнъж мислеше за оттегляне от ММА. След тази победа Aldo не успя да сдържи сълзите си и припомни на всички за величието на бившият шампион. Conor McGregor, който успя да нокаутира Aldo за 13 секунди през 2015г също реши да каже своето мнение за победата на бразилеца:
Бях много радостен, заради победата на Jose Aldo. Да го видя радостен и емоционален след тази победа беше луда работа и съм наясно, че той преминаваше през труден период и да го видя с такава победа, беше радостен момент за мен. Радвам се за него и за неговия треньор Pederneiras. Цяла Ирландия се радваше за Jose Aldo в тази вечер.
Това определено беше страхотно завръщане от легендарния бразилец, което му донесе и бонус. Чест прави на McGregor, че се радва на победата на своя бивш опонент.