Зареждане

Wanderlei Silva избягал от допинг тест през задния вход

Wanderlei Silva избягал от допинг тест през задния вход
Публикувано на: Май 30, 2014 в 17:25 ч

Президентът на UFC, Dana White, потвърди че бившия шампион от PRIDE, Wanderlei Silva се е изнизал през задния вход на залата си, когато от атлетическата комисия на Невада дошли за изненадващ допинг тест.
 
"Направихме пресконференция преди UFC 175, която беше много успешна. Беше забавно, беше страхотно. След това от атлетическата комисия на Невада решиха да тестват на случаен принцип няколко боеца. Отишли са до залата на Wanderlei, но след като ги е видял, той се изнизал през задната врата, скочил в колата си и потеглил.

После се покри някъде и не можехме да се свържем с него. А ако не се покажеш при такъв тест и не го ли направиш, те ти спират лиценза. Затова предложихме двубой на Vitor. Chael прие двубоя, Vitor прие двубоя и сега чакаме атлетическата комисия да лицензира Vitor.

Vitor трябва да мине през няколко теста, които ще му поискат, но вярвам че тази среща ще се случи."

Wanderlei пусна съобщение в Twitter акаунта си, че ще пусне видео-обръщение, в което ще разясни ситуацията. Какво ли ще бъде това съобщение, което да го извинява пред милионите му фенове и неговия шеф?

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес