През изминалия уикенд в UFC 196 Conor McGregor претърпя поражение от Nate Diaz. McGregor изглеждаше без въздух във втория рунд, което доведе до поражението му. След двубоя McGregor обясни загубата си с неефективното изразходване на енергията му.
Боксовата легенда Mike Tyson също е гледал битката и има няколко съвета към ирландеца.
"Според мен той много бързо качи тези килограми и се би в грешна категория. Всички трябва да се учим от грешките си.
Битките са точно за това - да се поучим от грешките си, да станем по-добри. Да не се предаваме."
Вече е потвърдено, че McGregor ще защитава титлата си в категория перо в UFC 200 през юли, но опонентът му все още не е известен. Той може да се изправи срещу Jose Aldo или Frankie Edgar.