Зареждане

Dana White намекна за двубой между McGregor и Edgar в UFC 200

Dana White намекна за двубой между McGregor и Edgar в UFC 200
Публикувано на: Март 12, 2016 в 11:00 ч

След като загуби двубоя си в полусредната категория на UFC 196, Conor McGregor разкри че ще защитава титлата си в категория перо.

Президентът на UFC, Dana White потвърди, че боецът има намерение да участва в UFC 200, въпреки загубата си от Nate Diaz.

Сега големият въпрос е кой ще бъде претендента за титлата?

Jose Aldo е бил единствения шампион в категория перо от нейното създаване в UFC. Но той загуби едва за 13 секунди от McGregor.

Frankie Edgar също чака своя шанс може би прекалено дълго. Той нокаутира Chad Mendes през декември и в момента е в серия от 5 поредни победи.

В скорошно интервю White разкри, че е имало среща в UFC относно битките за UFC 200 и намекна, че можем да видим McGregor срещу Edgar тогава.
 
"Двубоят, който още не се е случил, а много фенове искат да видят е McGregor срещу Edgar за титлата в категория перо."

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес