Пет медала за българските кикбоксьори

Публикувано на: Септември 29, 2009 в 09:12 ч

Пет медала - 3 златни и 2 бронзови спечелиха българските състезатели на европейското първенство за кадети и юниори по кикбокс стил семи контакт, което завърши вчера в хърватския град Пула. На европейското първенство участваха 1059 състезател от 31 държави. Златни медалисти станаха: Мариела Ангелова - в категория до 55 кг стил семи контакт - Спортен клуб ИККЕН (София) - дъщеря на световния рекордьор по шивари Димитър Ангелов - основател на спортен клуб Иккен Емануил Димитров - в категория до 79 стил семи контакт, Спортен клуб ИККЕН Кристин Мизурска - в категория до 42 кг, 10-12 години, стил семи контакт, спортен клуб ИККЕН Бронзови медалисти са: Лора Борисова - 13-15 години, категория до 55 кг, стил семи контакт, спортен клуб ИККЕН Виктория Пенева - 13-15 години, категория до 42 кг, стил семи контакт, спортен клуб ИККЕН.