Граплинг състезанието Submission Only проведе първото си издание на 24 октомври в столичната
зала за бойни спортове FAST.
В него участие взеха над 15 клуба с над 80 участника в този иновативен граплинг формат за България.
На състезанието бяха отличени най-атрактивните граплъри, които търсят екшън, подкрепени от правилника на състезанието, според който се играе до събмишън.
На първенците освен медали и отборни купи, бяха раздадени и парични награди, осигурени от спонсорите на турнира.
Отборно първенец стана "Боен клуб Атила", следван от "BJJ Sandev Fight Team" и столичния клуб "Martial Animals".
Страхотната организация, стриктните мерки за безопасност и невероятните участници допринесоха да стане едно страхотно празненство на бойните спортове на доста високо ниво. Очаквайте скоро и видео с подбрани моменти.
всички резултати от submission only 2020
Юноши до 58кг: 1.Ганчо Иванов
2.Робин Иванов
3.Иван Иванов
Юноши до 62кг:1.Красимир Недков
2.Йордан Тенев
3.Мартин Андреев
3.Атанас Стоянов
Юноши до 66кг: 1.Павел Василев
2.Даниел Петков
3.Николай Атанасов
Юноши до 71кг: 1.Кристиян Канев
2.Петър Курашев
3.Филип Кръстев
3.Красимир Богданов
Юноши до 77кг:1.Милен Фетов
2.Денис Дуев
Юноши до 84кг: 1.Денис Фотенлиев
2.Николай Василиев
Мъже ветерани:1.Емил Тепавичаров
2.Велко Гюров
3.Цветан Димов
Жени до 56кг: 1.Теодора Козарова
2.Велизара Иванова
3.Биляна Николаева
Жени +56кг1.Виолета Старчева
2.Елена Теофанос
Мъже начинаещи до 66кг: 1.Александър Василев
2.Пламен Димитров
3.Радослав Георгиев
Мъже начинаещи до 71кг: 1.Антон Златев
2.Веселин Бузин
3.Петър Курашев и Михаил Григоров
Мъже начинаещи до 77кг: 1.Васил Цветанов
2.Милен Фетов
3.Тодор Петров
Мъже начинаещи до 84кг:1.Костадин Шарков
2.Кристиян Смилков
3.Евгени Иванов
Мъже начинаещи до 93кг:1.Богдан Богданов
2.Николай Петров
3.Христо Бончев
Мъже начинаещи +93кг: 1.Антон Пашов
2.Георги Абаджиев
Мъже напреднали до 66кг: 1.Мартин Петров
2.Владимир Запрянов
3.Валентин Найденов
Мъже напреднали до 71кг:1.Иван Станчев
2.Мартин Стоичков
Мъже напреднали до 77кг:1.Борис Тонев
2.Юлиян Нейчев
3.Божидар Йорданов
Мъже напреднали до 84кг: 1.Калин Рангелов
2.Емил Тепавичаров
3.Димитър Станев
Мъже напреднали до 93кг:1.Живко Стоименов
2.Георги Георгиев
3.Антонио Грозев
Мъже напреднали +93кг:1.Димитър Василев
2.Александър Цонев
3.Виктор Николов
Абсолютна жени: 1.Теодора Козарова
2.Велизара Иванова
3.Виолета Старчева
3.Биляна Николаева
Абсолютна мъже начинаещи:1.Антон Пашов
2.Христо Бончев
3.Веселин Бузин
3.Виктор Бояджиев
Абсолютна мъже напреднали: 1.Димитър Василев
2.Виктор Николов
3.Мартин Стоичков
3.Георги Георгиев