Купата на България при девойките до 18 години отиде в ръцете на Локомотив София.
Столичният тим завърши на първо място в крайното класиране, следван от БК Мизия, а третата позиция зае БК Ивайло Маринов.
Надпреварата в Козлодуй донесе и точки за ДЛОП, като турнирът продължава с двубоите при младежите до 18 години. Успех на всички участници!