Зареждане

Леон Едуардс: По един или друг начин ще стигна до Масвидал

Леон Едуардс: По един или друг начин ще стигна до Масвидал
Публикувано на: Февруари 5, 2020 в 08:33 ч
Леон Едуардс има неуредени сметки с Хорхе Масивдал.

Миналата година след като спечелиха битките си в UFC Fight Night 147, двамата се спречкаха зад кулисите. Масвидал избухна след като бе прекъснат от "Rocky" по време на интервю след двубоя му. Оттогава насам Едуардс е вдигнал мерника на "Gamebred".

Въпреки, че и двамата тръгнаха по различни пътища след инцидента, Едуардс вярва че те отново ще се срещнат - в клетката или извън нея.

"Ще стигна до него. В клетката или извън нея ще го хвана - това ми е целта. Да речем, че се бият за титлата - Масвидал и Усман. Усман побеждава Масивдал - аз бих искал да се бия с Мсвидал. Или обратното - ако той победи Усман, аз ше се бия за титлата. Или аз побеждавам Усман и той се бие с мен за титлата. Това ще е голям двубой."



Едуардс също е заинтересован от реванш с Уамн, тъй като Усман е единственият, който е нанесъл загуба на Едуардс в последните 4 години.

"И с двамата си имаме история. Усман е последният, който ме победи. Масвидал ме нападна в Лондон. И с двмата имаме интересна история, с която да продадем много pay-per-view. И с двамта можем да направим добре платени двубои."

В момента обаче Едуардс е с насреочен двубой срещу Тайрън Уудли в UFC Fight Night 171.

"Готвя се за този, който победи Роби Лоулър. Искам Тайрън. Искам най-доброто от него. Вярвам, че съм номер едно и вярвам, че ще победя всеки в най-добрата му форма. За него се готвя в момента и към него се целя."

Уудли срещу Едуардс ще се проведе следващия месец, на 21-ви март в О2 Арена в Лондон, Англия.

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес