Трябва да има реванш между Сирил Ган и Алекс Перейра
В UFC понякога е важно даден боец от коя държава идва. Не се оплаквам просто казвам истината. Определено има голяма разлика между бойците от различни държави.
В UFC това е много важно, но в Bellator не го усещам. За тях няма значение от къде съм и кой представлявам. Най-накрая получих мач за титлата, който отдавна си заслужих. Когато бях в UFC беше хаос, бях 2 места над Whittaker, но той получи мач за временната титла. Bisping се би с Henderson и след това с GSP. Това говори много и е очевидно, че най-добрите бойци не се бият за титлата. Не знаех какво трябва да сторя, за да стигна до мач за титлата. Знаех, че ако дойда в Bellator ще се бия за титлата.