Франсис Нгану реши да си почине малко от здравите тренировки. 34-годишния камерунец посети писта в Лас Вегас, където седна зад волана на Ferrari 488 Pista. "The Predator" се похвали със снимки в социалните мрежи и сподели, че силата и скоростта са добра комбинация.
В края на март Нгану получава втори шанс за титлата в тежка категория на UFC. Той ще направи реванш със Стипе Миочич в Лас Вегас и определено ще му трябва сила и скорост.
В първата битка Миочич доминира над Нгану, който тогава сподели, че подценил Миочич. Дейна Уайт съсипа Нгану с критики, защото бяха похарчили доста пари, за да го рекламират.
Нгану се явява на поправителен изпит в края на март и влиза в боя със серия от 4 поредни победи с нокаут в 1-вия рунд. Ето снимки от преживяването на Нгану във Вегас: