Зареждане

Jon Jones отърва затвора

Jon Jones отърва затвора
Публикувано на: Септември 29, 2015 в 21:58 ч

Бившият шампион в полутежката категория на UFC, Jon Jones отърва затвора, след като се призна за виновен за пътен инцидент, в който пострада леко жена. Утежняващо обстоятелство е, че боецът е избягал от мястото на инцидента, както и че в колата му е намерена лула за пушене на марихуана.

Днес, след постигнато споразумение, съдът наложи условна присъда за 18 месеца, като главния съдия каза на Jones, че е "изключителен късметлия".

Самият Jones даде кратко изявление след края на делото.
 
"След като вече стана ясно решението на съда, с радост оставям този инцидент зад себе си. Моите действия причиниха болка и неудобство на други хора, за което съжалявам и поемам пълна отговорност. Използвах времето далеч от спорта, за да израсна като личност и да се уверя, че тези неща няма да се повторят отново. Извлякох си много поуки от тази ситуация и ще стана по-добър човек заради нея.

Извинявам се на всичи, които са потърпевши от моите действия и отиз инцидент. Надявам, се че ще получа възможност да изкупя греха си в очите не обществото, семейството и приятелите ми, както и на моите фенове."

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес