Зареждане

Conor McGregor обсъжда срещата си с White и Fertitta

Conor McGregor обсъжда срещата си с White и Fertitta
Публикувано на: Май 20, 2016 в 14:00 ч
 
 Изглежда Conor McGregor изглади отношенията си с UFC след последната си среща с Lorenzo Fertitta и Dana White.
 
McGregor отказа да заснеме няколко реклами през април и затова беше отписан от срещата си с Nate Diaz в UFC 200, но по време срещата, която продължи повече от два часа, била обсъждана следващата му среща в октагона.
 
"Видяхме се с Dana и г-н Fertitta, проведохме добър разговор, както винаги. Понякога просто емоциите идват в повече, но не трябва да забравяме, че бизнесът си е бизнес, в крайна сметка."
 
"Това и направихме като се видяхме. Разбрахме се, че няма място за емоции тук, сдобрихме се и продължихме с идеята и желанието да правим велики неща."
 
McGregor вярва, че смисъл от срещата определено е имало. И въпреки че все още официална дата за неговото завръщане няма, слуховете твърдят, че ще се бие по-късно през лятото пак срещу Diaz. Най-вероятно срещата ще бъде по време на UFC 202, но нищо не е окончателно докато и двете страни не изразят съгласие.

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес