Зареждане

Alistair Overeem иска двубой с Cain Velasquez

Alistair Overeem иска двубой с Cain Velasquez
Публикувано на: Април 17, 2011 в 16:30 ч

Явно не само ние феновете искаме да видим двубой между бойците на двете най-популярни промотърски марки: UFC и Strikeforce, същото желае и Alistair Overeem. Поне така заяви в интервю пред Five Knuckles.

"The Reem" иска след приключването на Гранд При в тежка категория на Strikeforce да направи двубой с настоящия носител на титлата в UFC, а именно Cain Velasquez.

Но Overeem не спира до тук. Също така е хвърли око на друг непобеден до този момент състезател на UFC - Junior dos Santos. Защо ли? Защото преди седмица "Cigano" заяви, че много ММА състезатели използват допинг и посочи двама от тях, а именно: Brock Lesnar и Alistair Overeem.

Santos ще се изправи срещу Lesnar по-късно тази година.


 


"Cain Velasquez (e човекът срещу когото имам най-силно желание да се изправя). Защо ли? Защото той е шампионът на  UFC , и повярвайте ми, когато Гранд При на Strikeforce приключи ще има такъв мач. Идвам за теб Velasquez. След като приключа с него следващият в списъка ми е dos Santos заради неговия "хубав" коментар по мой адрес", заяви Alistair.

Ако Overeem успее да победи Velasquez, то неговата мечта ще се сбъдне - да бъде най-добрият ММА състезател в тежка категория. Но преди това да се случи трябва да спечели Гранд При турнира.  

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес