Зареждане

Tenshin Nasukawa спечели турнира на RISE с победа над Shiro

Публикувано на: Септември 24, 2019 в 08:46 ч
Качил: DoloR
Непобедената японска звезда в кикбокса Tenshin Nasukawa (34-0, 27 KOs) спечели турнира в категория до 58 килограма, който направиха от организацията RISE. Младата звезда победи с решение Shiro(38-11-4, 14 KOs) в кикбокс среща на събитието в Чиба, Япония преди няколко дни. Nasukawa доминира в срещата, но това не беше сред най-добрите му представяния.

Битката между двамата продължи всички 3 рунда и Nasukawa я спечели с решение. След срещата им той сподели, че се е бил с контузия в ръката. Tenshin предизвика за битка шампионът в категория до 60 килограма Takeru (37-1, 22 КОs) и битката им изглеждаше смислена, но няколко по-късно стана ясно, че Takeru ще се бие срещу Yuta Murakoshi.

Така двете звезди за пореден път се разминават и отново карат феновете да чакат. В другата битка от финала на турнира в категория до 61 килограма Taiju Shiratori (16-5-1, 7 KOs) победи ветеранът Genji Umeno (44-10-3) с нокаут в първия рунд.