Боксьорът в тежка категория Anthony Joshua заяви, че иска да излезе на ринга срещу американецът Deontay Wilder и бившия световен шампион, David Haye.
"С радост бих стъпил на ринга срещу Wilder. Той е много силен, но като боксьор съм по-добър. Готов съм да се бия и с David Haye, ако той все още има намерения да се върне към бокса."
Следващата битка на Joshua е планирана за 18 юли в Манчестър, но все още не е обявен неговия противник.