Най-големият сайт за бойни спортове

7 златни медала от боксовия турнир 'Трофей на Подгорица'

Публикувано на: Май 2, 2017 в 07:28 ч

С голям успех за България завърши международния турнир по бокс “Трофей на Подгорица” в столицата на Черна гора. В надпреварата взеха участие над 140 боксьора от 15 държави. При юношите на България бе връчена купа за най добър отбор на турнира след като спечелиха 6 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медала. С купа за най-добри треньори бяха наградени и треньорите Роман Цветков и Борислав Георгиев.

При младежите българските боксьори завоюваха 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала.