Зареждане

McGregor: Продължавам с двубоите, но няма да подхождам глупаво

McGregor: Продължавам с двубоите, но няма да подхождам глупаво
Публикувано на: Декември 24, 2017 в 10:50 ч

Шампионът в леката категория на UFC, Conor McGregor до сега не е имал защита на титлата си. А след милионите, които изкара от боксовата среща с Floyd Mayweather съмненията, че отново ще го видим в клетката станаха още по-малки.

В последното си интервю за Sky Sports News обаче "The Notorious" заяви, че има желание да се бие в ММА и няма намерение да се оттегля от спорта, докато е в пикова форма.
 
"Гледам на нещата от гледна точка на пораженията. Колко удари съм поел? Как е мозъкът ми? как е психическото ми здраве? Как се чувства тялото ми? Как са тренировките ми? Как върви подготовката ми? Каква жажда за победа имам?

От тези неща зависи колко дълго ще се бия, а мисля че има още какво да покажа. Нещата не е задължително да опират до пари за мен. Аз имам страст към двубоите. Това е нещо, което обожавам. Ще продължа да го правя докато съм здрав и имам възможност да се трудя толкова, колкото е необходимо.

Няма да подхождам глупаво обаче. Като например да не обръщам внимание на някои детайли за себе си и въпреки тях да продължавам, както много други бойци правят. Това е опасен и брутален бизнес и съм напълно наясно с това. За щастие финансово съм много добре. Не ми е нужно да го правя за пари. Правя го, защото го обичам."

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес