Зареждане

Хенри Сехудо: Не давайте главни битки на Израел Адесаня

Хенри Сехудо: Не давайте главни битки на Израел Адесаня
Публикувано на: Юли 9, 2022 в 04:00 ч
Бившият двоен шампион на UFC в категория муха и петел Хенри Сехудо (16-2) вярва, че Израел Адесаня не трябва да оглавява събития на UFC.

Миналия уикенд в Лас Вегас Адесаня оглави UFC 276 и защити титлата с решение над Джаред Кенъниър. За съжаление битката не беше това, което феновете очакваха. Много от тях бяха отегчени и напуснаха залата по време на срещата.

Това донесе доста критики на Адесаня, който защити златото си за 5-ти път. Феновете винаги очакват атрактивна игра, но Израел не се трогва от исканията им. Той смята, че голяма част от феновете са пияни и не разбират от тактически битки.

Сехудо смята, че Адесаня е длъжник на феновете и прогнозира, че Алекс Перейра пак ще го победи.

„Той излезе с тематичната песен на "The Undertaker", за да даде шоу, но не го направи. Пичът вече не трябва да води турнири, защото печели със съдийско решение. 

Единствената битка, в която той наистина победи убедително здрав боец, е първата битка срещу Уитакър. Пауло Коста се би без глава.

Все още не съм впечатлен от Адесаня. Мисля, че Перейра ще успее да го победи, тъй като Перейра не отстъпва на Адесаня в уменията в изправено положение, докато има малко по-добра защита. 

Не мисля, че Адесаня ще започне да се бори с него, защото той е едностранен боец. Жалко, че няма боец в средна категория като Ян Блахович.

Адесаня говори много, но прави скучни изпълнения. Ако предизвиквате другите, тогава трябва да направите всичко, за да ги довършите", каза Сехудо в YouTube канала The Triple C & Schmo. 

Трябва ли Адесаня да продължи да оглавява събития на UFC ?


Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес