Камару Усман за видеото с Антъни Джошуа: Чувствам се ужасно
"Надявам се да е самоуверен, точно както бях аз на 30 години, за да мога да му преподам няколко урока," каза Гейджи пред Би Би Си Спорт.
"Това са 25 минути време. Нищо от миналото, нищо от бъдещето не може да го определи. Въпросът е да си перфектен. Кой е по-перфектен? Кой прави грешки? Кой не прави грешки, кой е по-подготвен? Искам да изведа Пади до четвъртия, петия рунд. Наистина да го нараня и очаквам това с нетърпение."
"Колкото повече го слушам да говори, толкова повече искам да го нарана," каза Гейджи. "Той е странен. Но по добър начин. Отива наляво, когато трябва да отидеш надясно. И това са неща, които ще трябва да разбера рано. Страхотна борба на земята, ужасен борец. Ще видим дали може да ме повали."
"Просто трябва да му изгася светлините за една секунда," добави той.