Зареждане

Бо Никал: Хамзат Чимаев има слабости! Ще го бия

Бо Никал: Хамзат Чимаев има слабости! Ще го бия
Публикувано на: Януари 15, 2024 в 18:00 ч
Непобеденият американски ММА боец Бо Никал сподели мнението си за Хамзат Чимаев. Едва ли е изненада, ако ви кажем, че Никал не е впечатлен от чеченеца. 28-годишният Никал е печелил множество отличия в борбата и вярва, че може да се справи с Чимаев.

Все още не сме виждали много от Бо, който е с рекорд 5-0 в ММА. Миналата година той победи Джейми Пикет и Валентин Уудбърн в първия рунд. Така той има 2 победи в UFC. Всяка негова битка в ММА приключва още в първия рунд. Три от битките не продължават повече от 1 минута.

В момента Бо се готви за битка срещу Коди Бръндейдж, която ще се проведе на UFC 300 през април. Никал е уверен в себе си и вярва, че ще бие Чимаев.

„Битката между Чимаев и Усман би била по-интересна в пет рунда. След три рунда Камару изглеждаше още по-свеж. Чимаев се представи добре в борбата, той обича да оказва натиск върху опонентите си. Хамзат е наистина силен и агресивен. Видях обаче някои слабости в арсенала на Чимаев. Камару се възползва от тези слабости.

Винаги оценявам двубоите от гледна точка на потенциални противници. Би било трудно с Чимаев, но вярвам в себе си. Мога да спечеля тази битка. Моята цел е да стана шампион на UFC и да заема първо място в класацията на най-добрите бойци в промоцията.“, каза Никaл във видео в YouTube.

Може ли Никал да бие Чимаев ?


Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес