За първи път от близо 10 години шампион в лека категория загуби титлата си в защита
Приятел на Александър се свърза с нашите момчета. Той се обади от името на Александър и предаде, че Саша е изразил желание да се върне обратно в Чечения. Договорът му с клуб Ахмат приключи преди две години, последната му битка не беше за Ахмат. Когато беше обявена последната му битка, той дойде в Чечения, за да спаси събитието.
⠀
След битката с Исмаилов, Александър изчезна и от вас, и от нас. На втория ден вече не беше в Грозни. Момчетата, които бяха близки приятели с него казаха, че Саня е изразил желание да се върне в Грозни и да се бие още. Надяваме се, ще се стане.