Днес се разбра, че бившия шампион в тежката категория на UFC, Junior dos Santos се е развеждал с жена си преди двубоя му в UFC 155 с Cain Velasquez миналия месец. Това може да се окаже причината за слабата му психика в двубоя.
Guilherme Cruz съобщи неприятната новина.
"Cigano прекъсна 10-годишния си брак с Vilsana преди двубоя си с Velasquez. Това бяха личните проблеми, за които той спомена преди."
Бразилецът изглеждаше непобедим в предходните си двубои и беше готов да защити титлата си за втори път. Той имаше победи над имена като Fabricio Werdum, Roy Nelson и Frank Mir. Изглежда обаче втория му двубой с Velasquez беше голям залък за него. В
скорошно интервю JDS заяви, че е имал лични и здравословни проблеми преди двубоя, но признава победата на Velasquez, който този път е бил по-добрия боец.