Девет медала за девет участника от ABC Fight Club на ДП по кикбокс

Публикувано на: Септември 19, 2016 в 08:11 ч

Девет медала спечелиха деветимата състезатели от "ABC Fight Club" - София на Държавното първенство по кик бокс в стиловете кик лайт, лоу кик и К1. От тях четири са златни, два - сребърни и три - бронзови. Състезанието се проведе на 17 и 18 септември 2016 г. в гр. Каварна и беше за мъже и жени, юноши и девойки, младша и старша възраст.

Златни медали при мъжете в стил кик лайт спечелиха Томас Стоименов (категория над 94 кг) и Ангел Кугийски (категория до 94 кг). За Томас Стоименов това е втора държавна титла на кик бокс тази година, след като през януари спечели и в стил лайт контакт в категорията над 94 кг.

При юноши младша възраст Габриел Витков е първи в категорията до 57 кг в стил кик лайт. При юноши старша възраст Мартин Костурков е първи в категорията до 67 кг в стил лоу кик.

Със сребърни медали са Валентина Тодорова, девойки младша възраст, категория до 52 кг, стил К1, и Цветомир Йолов, юноши младша възраст, категория до 57 кг, стил кик лайт. Бронзови медали спечелиха Павел Василев при мъжете и Кристиан Стоименов и Христо Цаков при юношите старша възраст.