Състезание по жиу-житцу в Монтана на 3 ноември

Публикувано на: Септември 5, 2018 в 08:49 ч
Традиционното състезание по бразилско жиу-житцу, организирано от СК "Бойни спортове" - Монтана, ще се проведе на 3-ти ноември в баскетболната зала "Младост".

Състезанието ще е по правилник ана IBJJF.

Събитието започва точно в 11:00, а претеглянето на състезателите ще бъде непосредствено преди първите им срещи. Участниците стъпват на кантара с кимоната си.

Първите срещи ще започнат с деца (момичета и момчета) до 14г (включително). Следват юноши до 17 г., и мъже и жени.

Регистрация на състезателите се изпраща на: [email protected] - отбор, възрастова група, имена, килограми, пояс. Всички състезатели да носят документ за самоличност, който да представят при заплащане на таксата за участие!

ABSOLUTE CATEGORY:

Ще бъде добавенa и Masters дивизия за мъже. В нея според заявките ще бъдат обявени категориите и дивизията на поясите.

Толеранс на кантара няма да има!

Такса за участие е 30 лева. Такса за децата до 14 години - НЯМА.

Освен медали ще има и кимона за спечелилите абсолютна категория при мъже и жени. При спечелилите първи места на юноши ще има също награди. На отбора събрал най-много точки ще бъде връчена купата на състезанието, като купи ще получат и отборите класирали се на второ и трето място!

Всички са добре дошли и им пожелаваме успех!