Трябва да има реванш между Сирил Ган и Алекс Перейра
Серхио Мартинес (Аржентина) спечели титлата на Световния боксов съвет в средна категория след впечатляващ нокаут над шампиона Пол Уилямс (САЩ). Реваншът между двете звезди се състоя в Атлантик сити (САЩ). Американецът победи в първия мач, който се проведе преди една година.
Аржентинецът приключи втория двубой доста изненадващо. Всичко свърши след мощен ляв брав в брадичката на Уилямс. Това беше 46-а (25 с нокаут) победа за Мартинес, който има 2 загуби и 2 равни. Активът на Уилямс вече е 39 успеха (27 с нокаут) и 2 поражения.
Веднага след края на двубоя започнаха преговори за решаващ трети мач между двете звезди.
