Преди UFC славата: Абдулманап Нурмагомедов заложи всичко за децата на Дагестан
”Nate беше притеснен в първия рунд, да не се изтощи през първия рунд, защото се беше приготвил за пет рундова война. Стратегията ни бе да започнем да пресираме Conor от втория рунд. Това беше причината, поради която Conor успя да вземе първия рунд.
Всички видяхме, как Conor нанесе доста тежки удари на Nate в началото, но това бе стратегия - нека Conor да си повярва, че ще е лесна победата и Nate да го изненада след това. Планът беше да приключим двубоя в третия рунд, но Conor се предаде още във втория. Conor не притежава дори малка част от куража на Nate.
Conor е страхотен боец, но не преминал през войните в Окатагона през който Nate е бил. Nate е опитен боец, знае как да те завлече в най-дълбоките води на твоята душа в най-правилния момент.”.