Зареждане

Ето как приятелката на McGregor прие загубата му

Ето как приятелката на McGregor прие загубата му
Публикувано на: Март 16, 2016 в 15:00 ч
 
Никой не обича да губи, но пикове и спадове се намират дори и в кариерите на гладиаторите.
 
Шампионът в категория "перо" беше ударен здраво в земята, когато загуби от Diaz в UFC 196. McGregor обаче се държа доблестно след срещата и каза, че не го е срам от загубата. "The Notorious" дори потвърди, че ще отпразнува и загубата, защото всеки резултат трябва да се има предвид поради простата причина, че ни кара да растем и да се развиваме.
 
Тази нагласа се вижда още при излизането на ирландеца от октагона след загубата, когато приятелката му Dee Devlin е трепери от притеснение.
 
McGregor я успокоява, прегръщайки и целувайки я:
 
"Всичко е наред. Всичко е наред."
 
Ще видим ли скоро McGregor да се завръща от загубата си?
 

Последни новини

Оферта на деня

Горещи Новини

Видео

Най-четени статии днес