Най-големият сайт за бойни спортове

       

Brock Lesnar срещу Shane Carwin

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще излезе като победител?

Брок Леснар
11
55%
Шейн Каруин
9
45%
 
Общо гласове : 20

Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот spanky на 20 Окт 2009, 15:52

Шампиона в тежката категория Брок Леснар ще излезе срещу претендента Шейн Каруин в UFC 106.

С какво може да се похвали Леснар: Той носи многото килограми, силата и атлетизма във секи двубой в осмоъгълника. Говорим за човек който се движи като котка, а има размерите на слон. Освен това има и добри борцови умения, спечелил е националния шампионат по борба в първа дивизия.

А освен това е и като камион, демонстрира бързина в ръцете и подобрява играта си в стойка. В последния му двубой срещу Франк Мир, Леснар нямаше никакви проблеми. Това ни показва, че играта му се подобрява след всеки негов двубой. Помните ли глупавата грешка, която Леснар направи срещу Мир в първата им среща? Е при втория им двубой се разбра, че втори път такава грешка няма да има.

С други думи Леснар е страховит атлет, чиито умения се подобряват всеки ден. Освен това той тренира здраво и винаги идва на двубоите си във форма, но все още няма много опит в този спорт.

С какво може да се похвали Каруин: Той е също огромен и силен атлет с много голям опит в борбата. Освен това удря като влак, може да питате Гейбриъл Гонзага, а и доказа че може да поема удари също. Ако става въпрос за хватки, Каруин не е показал нещо повече от гилотина. Но не е и губил никога с предаване. Всъщност той няма загуба изобщо в кариерата си.

Брок Леснар срещу Шейн Каруин: Каруин е голям, но Леснар е по-голям. И двамата са добри атлети, но ЛЕснар мжое би демонстрира малко повече бързина и издръжливост. Когато говорим за борцови умения Леснар може би има по-добри такива. Следователно остава само играта в стойка която може да е от полза и на двамата.

Леснар може би има предимства с уменията, размера и силата. Но ако в този двубой реши да играе в стойка Каруин има шанс като страйкър. Освен това ако стане така, че си разменят много тупаници ще се разбере кой от двамата има шампионско сърце. А за борците както се знае не обичат да ги повалят на земята и да остават по гръб, а в този двубой по гръб може би ще остане Каруин.

Според мен Брок Леснар ще спечелил с технически нокаут в третия рунд.

Изображение
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот Nord на 20 Окт 2009, 17:04

Така, начи... не подценявам който и да е, щом е в УФЦ, но се пак Леснар е доказъл се шампион, защитил титла, независимо какво мислят тъпите мрънкачи, се пак човека мачка, бърз е, както си написал, добър е като физика, кондиция, граунд енд паунд, борба и с всеки изминал мач става все по-добър, но виж, за тоа втория не мога да кажа нищо, освен че сичките му победи се характеризират с отнасяне на много бой, никаква техника, бавност на ударите и победа от силен удар. Ако цапне Леснар в брадичката, ше спечели. Това в случай че Леснар е заспал обаче, и то на другата страна и то вързан при това.
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот mart1nezZ на 20 Окт 2009, 21:20

Може да гласувате за победител между двамата бойци и в анкетата на страницата на ММА България във Facebook.

Директна връзка към страницата:
http://www.facebook.com/pages/MMA-Bulgaria/152615506404

Директна връзка към анкетата:
http://www.facebook.com/pages/MMA-Bulgaria/152615506404?v=app_20678178440
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот dorian на 20 Окт 2009, 21:50

Аз ще бъда лаконичен. Победа на Каруин с TKO.
Само да попитам как точно е доказал се шампион Леснар с три победи и една загуба.Една над Мир, една над 45 годишен боец и една над излезлия от форма тексацец?
"Всичко, което не ме убива ме прави по-силен"
Аватар
dorian
 
Мнения: 14
Регистриран на: 15 Авг 2009, 09:34
Град: Варна

Re: Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот frankshamrock на 21 Окт 2009, 03:40

Според мен,Леснар ще победи Каруин със съдийско решение
Аватар
frankshamrock
 
Мнения: 232
Регистриран на: 07 Мар 2009, 06:22
Град: pomorie

Re: Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот alexelguapo на 21 Окт 2009, 09:47

аз пък искам Леснар да падне:). Когато стане дума за него си правя асоциация с герой от комп.игра или анимационен герой, в който сценаристите са въплътили образа на супергероя. Обаче трябва да се знае, че такъв образ винаги е въображаем и съществува само по филмчетата. Брок ще си изиграе ролята, назначена му от шефовете на УФЦ (маркетинг задачки) и ще се сгромоляса много здраво, може би пак със същата цел. Честно да си кажа още ме е яд за Мир и се чудя какво се получи, че той не показа огромните си способности.....
Аватар
alexelguapo
 
Мнения: 72
Регистриран на: 05 Авг 2009, 23:12
Град: Варна

Re: Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот dorian на 27 Окт 2009, 10:32

Леснар се оттегля от UFC 106 поради болест.ЖАЛКО!!! Така исках да му натрият носа. Сега ще трябва да чакаме.
"Всичко, което не ме убива ме прави по-силен"
Аватар
dorian
 
Мнения: 14
Регистриран на: 15 Авг 2009, 09:34
Град: Варна

Re: Brock Lesnar срещу Shane Carwin

  0     Мнениеот mart1nezZ на 27 Окт 2009, 13:12

Както стана вече ясно, двубоя Lesnar vs Carwin се отлага. Повече инфо, тук:
https://mma.bg/resources/view/1/1645
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта