Най-големият сайт за бойни спортове

Залози на предстоящи събития

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Re: Залози на предстоящи събития

0     Мнениеот subarqi1892 на 27 Апр 2019, 22:52

Пробвах Майк Пери , Арловски и Гонзалес на колонка и Линекер , Жакаре , Арловски и Тешейра на друга.Успех на всички залагащи!
Аватар
subarqi1892

Град: Plovdiv

UFC 238 е невероятна карта!

4     Мнениеот TheRebel на 02 Юни 2019, 11:51

Спрях да следя ММА толкова отблизо, но големите карти все още ми привличат интереса. А тази на 8-ми юни в Чикаго е нещо сериозно!

Имаме два шампионски мача - за титлата при мъжете в петел и при жените в муха!
Двама ветерани с много атрактивни стилове Фергюсън и Серони.
Набиращия инерция Питър Ян ще се сблъска с нов тест в лицето на ветерана Джими Ривера.
Нашето момче Благой се среща с Туиваса.
Ще видим и Татяна Суарез в мач който вероятно ще й даде (при победа разбира се) мач за титлата.
Стърлинг срещу Муньоз е много интригуващ стилово мач. Интересно е как ще подходи Стърлинг към граплинга на Муньоз и как Муньоз ще се справи с дългия обсег и бързина на Фънкмастера.

От там нататък имаме подгряващи двубои където няма толкова известни имена или от голямо значение за категорията мачове, но пък са интересни като стилове и почти всички са избрани да са равностойни и динамични.

От гледна точка на коефициентите не мога да дам някакво мнение което да тежи защото не следя вече бойците както преди, но на съвсем повърхностно гледане Дарън Стюарт ми се струва леко подценен, също Багата, Ривера, Джесика Ай (заради абсурдно големия аутсайдерски коеф.) и Каубоя.

Успех на всички залагащи. Аз ще си гледам само за кеф. Ще викам много за Багата, Джесика Ай (щото искам да шокира света, хаха!) и Каубоя!
Аватар
TheRebel

Град: София

Предишна

Назад към ММА турнири и събития