Най-големият сайт за бойни спортове

       

EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще победи?

Kimbo Slice
3
60%
Ken Shamrock
2
40%
 
Общо гласове : 5

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот Nord на 06 Окт 2008, 14:44

Не е така, човече...
остави кой стои зад Кимбо... ясно е, че все някой някого е препоръчал и все някой е човек на някого и винаги е било така и така ще бъде навсякъде.
Просто никой не е успял сам и така...
Еми е земи погледни там тези им предавания ли, игри ли се викат, риалити шоута ли, дето искат да стават ММА борци...
ами все разни сегашни звезди са им треньори и всеки си има фаворити и се опитва да си ги пробутва...
Но все пак си има и друг елемент - самите бойци.
Никой никого не е спрял в рамките на един рунд да нокаутира опонента си и тук не помагат връзките и парите.
Та... в тази връзка, аз не знам нищо за Кимбо и честно казано не мисля, че той самият се има за звезда или той самият за нещо е виновен...Той според мене просто иска да се бие и нищо, че е малко дърт, има известни данни за това, но трябва да се отскубне от сегашните си мениджърчета, които зорлян го натискат да стане звезда, да се осъзнае малко, а именно - че не е кой знае какво и всеки що годе сериозен състезател може да го скъса от тупаник, да започне да тренира спокойно и по много и да стане наистина добър.
Аз лично не вярвам, че това ще се случи, защото твърде много пари влязоха в този вид двубои, но самият той като че ли го иска. Ако той иска наистина да се бие срещу най-добрите, може би ще успее да си намери читави треньори и да стане добър.

шамари написа:Крайно ли ти изглежда? :DD
Още не съм почнал...
Кимбо беше една бизнес игра, която завърши логично...
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот шамари на 07 Окт 2008, 00:19

Кимбо тренира близо година и половина с Бас Рутен и една камара класни треньори и спаринг партньори (имаше слух че Форест Грифин го е нокаутирал по време на спаринг). Има сума народ, които ше си продадат задника за да тренират в неговите условия и най-вероятно ще се справят много по-добре от него в клетката.
Пича след като беше нокаутиран по най-позорния начин, излиза и заявява че не го интересува кой кво говори,той си бил взел парите,после къде щяло да бъде афтърпартито (щото тва пък е платена реклама на съответното диско).
Още в ютюб- фазата имаше два боя които говорят много добре за Кимбо: Ганън (който не успя да вкара дори и един чист тупаник и пак го скъса от бой) и Бодигарда (който вкара един чист тупаник и смъкна Кимбо на земята). И в двата мача Кимбо нарушава правилата...
Кимбо има хубав крачен маньовър, добри уклони и ...тва е! Благодарение на тях изглежда толкова добре срещу напълно неподготвените шматки, които му пускаха на уличните срещи. После всичко беше само бизнес и въпрос на време до последната неделя...
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот Nord на 07 Окт 2008, 09:23

Тия двата двубоя не съм ги гледал, но си спомням един срещу Чико, дето тоя Чико е доста по-мършав и слаб от Кимбо, но почти успя да го нокаутира...
Авееее... хората го харесват, щото прилича така на горила и има агресивен вид, но то и кечистите изглеждат агресивно... не е за бойните изкуства вероятно човека...

шамари написа:Кимбо тренира близо година и половина с Бас Рутен и една камара класни треньори и спаринг партньори (имаше слух че Форест Грифин го е нокаутирал по време на спаринг). Има сума народ, които ше си продадат задника за да тренират в неговите условия и най-вероятно ще се справят много по-добре от него в клетката.
Пича след като беше нокаутиран по най-позорния начин, излиза и заявява че не го интересува кой кво говори,той си бил взел парите,после къде щяло да бъде афтърпартито (щото тва пък е платена реклама на съответното диско).
Още в ютюб- фазата имаше два боя които говорят много добре за Кимбо: Ганън (който не успя да вкара дори и един чист тупаник и пак го скъса от бой) и Бодигарда (който вкара един чист тупаник и смъкна Кимбо на земята). И в двата мача Кимбо нарушава правилата...
Кимбо има хубав крачен маньовър, добри уклони и ...тва е! Благодарение на тях изглежда толкова добре срещу напълно неподготвените шматки, които му пускаха на уличните срещи. После всичко беше само бизнес и въпрос на време до последната неделя...
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Предишна

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron