Най-големият сайт за бойни спортове

       

EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще победи?

Kimbo Slice
3
60%
Ken Shamrock
2
40%
 
Общо гласове : 5

EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот spanky на 29 Авг 2008, 09:10

Въпреки че е легенда Шамрок вече не е първа младост... надявам се това да е последната среща на Кимбо с такъв ветеран и да му намерят сериозен противник.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот Rado на 29 Авг 2008, 21:01

Shamrock е поредния лесен противник за Kimbo. От EliteXC се опитват да го изкачат в ранклистата с тези лесни мачове, но рано или късно ще трябва да се изправи срещу сериозен съперник и тогава ще се разбере дали има качества да заеме челните места в класациите. Последният му мач беше срещу посредствен опонент - Thompson, който едва не победи Kimbo, но не бих казал, че Slice е победител (мача беше неправилно прекратен). Според мен, Bett Rogers би бил много по-труден опонент за Kimbo. Дори бих заложил за Rogers. Относно Shamrock - неговото време отдавна мина. По-добре да се откаже, вместо да го нокаутират безславно. Моята прогноза е победа за Slice - КО в първия рунд.
Rado
Rado
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Юли 2008, 09:39

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот oho на 25 Сеп 2008, 13:13

Освен тях ще име и друг интересен двубой - Andrei Arlovski vs. Roy Nelson.
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот oho на 04 Окт 2008, 11:50

Тегленето преди турнира:
https://mma.bg/videos/view ... lovski-mma
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот spanky на 04 Окт 2008, 13:26

Ще има здрави тупаници убеден съм, Ken е старичък, но пък много опитен и най-вероятно ще извади нещо от чантата с техниките, което може да изненада Kimbo, но пък негъра от своя страна е доста здрав... има интерес в този двубой, макар че можеше и по-сериозен опонент да му дадат на този отворко Kimbo.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот шамари на 05 Окт 2008, 15:57

Аз смятам, че Кимбо няма никаква КО сила- Томпсън е известен със стъклената си брада- той се нокаутирва сам докато се преобръща в леглото вечер! Въпреки това Кимбо не можа да го свали даже в нокдаун в продължение на 3 рунда!
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот spanky на 05 Окт 2008, 19:15

Не знам какво точно разбираш под нокаутираща сила, но според мен е доста здрав и определено много много сила има в ударите му. Освен това страшно много се изненадах след вчерашната среща, защото от моите наблюдения Кимбо е с метална глава, поемал е здрави удари с нея и пак е стоял на крака без проблем. Общо взето съм и доста изненадан от бързия TKO, който другия състезател му направи. Да не говорим, че него даже не съм го и чувал.
- Дядо, к'во е т'ва?
- Сини сливи.
- Що са червени?
- Щот' са зелени.
Аватар
spanky
 
Мнения: 414
Регистриран на: 24 Авг 2008, 11:21
Град: София

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот шамари на 06 Окт 2008, 10:34

По какво съдиш че има здрав удар?
По това че 3 рунда не можа да свали състезател известен с това че е лесен за нокаутиране, въпреки че му вкара доста чисти удари?
Или от старите му ютюб видеота, където не се знае кой колко и на кого е платил?
Петруцели (който доста добре се справяше с Боб Сап преди да се контузи) го удари с двата крака у въздуха и го свали,а следващите удари пропускаха целта, но Кимбо беше толкова на майната си, че след гонга тръгна да събаря съдията...
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот Nord на 06 Окт 2008, 11:41

Стига с крайните мнения...
Честно казано щях да спра да го гледам Кимбо, ако нямаше загуба, защото твърде много щеше да ми намирисва на кеч наредени истории.
Няма голям боец в ММА, който да не е ял бой поне веднъж. Именно това може да направи и Кимбо голям, като осъзнае някои реалности и се мотивира от това да започне да тренира яко и да мисли, като се бие.

шамари написа:По какво съдиш че има здрав удар?
По това че 3 рунда не можа да свали състезател известен с това че е лесен за нокаутиране, въпреки че му вкара доста чисти удари?
Или от старите му ютюб видеота, където не се знае кой колко и на кого е платил?
Петруцели (който доста добре се справяше с Боб Сап преди да се контузи) го удари с двата крака у въздуха и го свали,а следващите удари пропускаха целта, но Кимбо беше толкова на майната си, че след гонга тръгна да събаря съдията...
Nord
Nord
 
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Сеп 2008, 14:00
Град: Sofia

Re: EliteXC - Kimbo срещу Shamrock

  0     Мнениеот шамари на 06 Окт 2008, 12:00

Крайно ли ти изглежда? :DD
Още не съм почнал...
Кимбо беше една бизнес игра, която завърши логично...
шамари
шамари
 
Мнения: 160
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 05:58
Град: надалеко

Следваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron