Най-големият сайт за бойни спортове

       

Fedor Emelianenko vs Andrei Arlovski

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Fedor Emelianenko vs Andrei Arlovski

  0     Мнениеот oho на 31 Юли 2008, 14:50

Това ще е главната среща в следващото издания на Affliction MMA. Нямам търпение отново да гледам Fedor.

Аз съм убеден, че мача ще е интересен и по-дълъг от последния му, но пак победата ще е негова. Не знам каква подготовка трябва да направи Arlovski за да вземе победа...

Много е яко и как Fedor отстранява един по един именити бойци от UFC, като доказва че е номер 1 без да е бил в организация номер 1 по MMA - UFC.

Как виждате вие срещата и мислите ли, че можеше да изберат друг противник (освен Randy, за него е ясно) за Fedor и кого?
Аватар
oho
 
Мнения: 1032
Регистриран на: 24 Юни 2008, 09:33
Град: София

Re: Fedor Emelianenko vs Andrei Arlovski

  0     Мнениеот GabeGonzaga на 31 Юли 2008, 16:48

Арловски, за мен е най-удачният избор. Най-добрят страйкър в тежката (лично мое мнение), с много добра работа с крака. На Федор определено ще му бъде трудно срещу толкова подвижен опонент. Срещу Силвия изглеждаше бърз, но срещу Питбула ще е друго. Според мен ще търси тейкдаун още от началото.
GabeGonzaga
GabeGonzaga
 
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Юли 2008, 16:00

Re: Fedor Emelianenko vs Andrei Arlovski

  0     Мнениеот bodyMORj на 31 Юли 2008, 23:38

Прогнозата ми е Fedor - submission. Забелязвате ли, че става все по-добър и все по-сигурен и все по-бързо побеждава. Партера му е станал много по-добър от преди, а за страйкинга да не говорим, а че е well rounded то едва ли има по-комбинативен играч от Fedor... Иначе Arlovski смятам за достоен да се бие с Fedor, а Tim беше, май ей тъй за ташак, но Fedor vs Arlovski е нещо, което не е за изпускане.
Аватар
bodyMORj
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Юли 2008, 00:10

Re: Fedor Emelianenko vs Andrei Arlovski

  0     Мнениеот vitos на 01 Авг 2008, 10:21

Аз се надявах да е Josh Barnett... но и Arlovski е ок.
vitos
vitos
 
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Юли 2008, 22:40

Re: Fedor Emelianenko vs Andrei Arlovski

  0     Мнениеот mart1nezZ на 10 Авг 2008, 00:58

Така или иначе Fedor е контузен и отстъпва мястото си на Barnett. Повече инфо по въпроса -> ТУК. Ще ми е интересно кой от двамата (Arlovski или Barnett) ще има възможността да се изправи срещу Fedor. ;)
mart1nezZ
mart1nezZ
 
Мнения: 354
Регистриран на: 28 Юли 2008, 13:54

Re: Fedor Emelianenko vs Andrei Arlovski

  0     Мнениеот vitos на 16 Авг 2008, 02:01

mart1nezZ написа:Така или иначе Fedor е контузен и отстъпва мястото си на Barnett. Повече инфо по въпроса -> ТУК. Ще ми е интересно кой от двамата (Arlovski или Barnett) ще има възможността да се изправи срещу Fedor. ;)


Е Барнет трябва да е :)
Въпреки, че Арловски доста напредна през последните години, особено в бокса.
Странното е, че той е доста талантлив Самбо боец, но самбото не го ползва изобщо
vitos
vitos
 
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Юли 2008, 22:40


Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта