Най-големият сайт за бойни спортове

       

Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой е най-вероятния развой от двубоя?

Анкетата свършва на 21 Ное 2014, 03:06

Владимир Кличко с по точки
15
37%
Владимир Кличко с KO/TKO/DQ
5
12%
Кубрат Пулев по точки
2
5%
Кубрат Пулев с КО/ТКО/DQ
18
45%
 
Общо гласове : 40

Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  1     Мнениеот JonJones на 11 Ное 2014, 03:06

Малко е вероятно, но се надявам нашия да го нацели и да го свали ;)
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  1     Мнениеот българиец на 11 Ное 2014, 13:08

Реално Кубрат има бързината да му вкара достатъчно удари в главата, които при Владимир, не е нужно да са и много и да го нокаутира. Все пак свали Устинов, който и да не е голям боксьор, е изрод по други критерии. Та аз виждам или този развой, дори и по-малко вероятен, или Кличко по точки, а какво ще се случи - ще видим и се надявам да е за наша радост, без значение дали с нокаут, по точки или както и да е.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  1     Мнениеот mmagringo на 11 Ное 2014, 14:08

Гледах отново срещите на Кличко с Поветкин и Хей. Забелязвам, че Кличко наистина играе много добре тактически и използва добре ръстовото си предимство. Отчасти обаче играе доста мръсно. При всеки опит на опонента му да се скъси дистанцията, той веднага се навира в него и го прегръща, като дори се надвесва отгоре му и го натиска с ръце на долу. Стигнах до заключението че Кличко не иска изобщо да се боксира в близка дистанция, където вероятно е много уязвим и се чувства несигурен. Той просто иска да стои далеч и да пуска прави удари с дългите си ръце. Кобрата е бърз и си мисля, че има някакъв шанс да го изненада с бърза серия и да го свали. Успех Кубрате!
Аватар
mmagringo
 
Мнения: 140
Регистриран на: 22 Дек 2011, 20:21
Град: София

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  1     Мнениеот 4you на 11 Ное 2014, 14:30

Пичове за Кобрата съм, но за съжаление съм песимистично настроен за този двубой :(
4you
4you
 
Мнения: 53
Регистриран на: 28 Фев 2014, 06:25

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  1     Мнениеот rush на 11 Ное 2014, 14:32

4you написа:Пичове за Кобрата съм, но за съжаление съм песимистично настроен за този двубой :(


:cry: аз също
Аватар
rush
 
Мнения: 172
Регистриран на: 05 Авг 2011, 06:13
Град: Пловдив

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  1     Мнениеот Qk на 11 Ное 2014, 14:57

Сложен за предвиждане мач.Надявам се Кубрат да победи,тъпото е че Кличко играе мръсно и отделно според мен ще има съдийска подкрепа за него.
Но все пак Кубрат трябва да победи! :)
Аватар
Qk
 
Мнения: 161
Регистриран на: 09 Яну 2010, 20:17

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  4     Мнениеот faro на 11 Ное 2014, 17:37

Кобрата ще го нокаутира, помнете ми думата :!: :evil:
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  -3     Мнениеот War на 11 Ное 2014, 22:42

Това за слабата брадичка на Владимир Кличко са по-скоро митове, породени от 2 нокаута преди 10 години... А тези удари, които получи тогава, ако сте гледали мачовете, ще свалят всеки ;)
Е, няма желязната брада на брат си, но не е толкова слаба, колкото я изкарват всички.

Кличко ще вземе мача със сигурност, само не знам дали ще е по-точки или с отказване в късните рундове.
Аз съм го играл по точки, но пуснах и един залог над 7.5 рунда за да се подсигуря.
Ако ще залагате - над 7.5 рунда е много добър залог, а коеф. е 1.66 ;)

Очаквах, че поне във форум с уж занимаващи се с такива спортове, ще гледате по-обективно на нещата :)
Аватар
War
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:06
Град: Бургас

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  3     Мнениеот racko1 на 11 Ное 2014, 23:10

Аз призовавам всички хора да посрещнем Кобрата на летището, когато се прибере в София НЕЗАВИСИМО ОТ КРАЙНИЯ ИЗХОД НА МАЧА !!! Той го заслужава. А иначе аз силно вярвам, че нашето момче ще си тръгне победител!
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: Какъв ще бъде развоя от предстоящия двубой Кличко-Пулев?

  1     Мнениеот българиец на 12 Ное 2014, 01:34

Ха! Слабата му брада била мит! Не само не е, тя е толкова слаба, че дори по-тежък, трениращ любителски, но с хъс, може да го направи оверлог. А и той щом на младини е бил уязвим там, то какво остана за сега?

За посрещането и аз съм си го мислил, но не мога да организирам такова нещо, по-скоро всеки ще отиде на своя глава и съм сигурен, че ще има хора.

А ти, уж експертът, бягай другаде, като тука не ти харесваме!
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Следваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron