Най-големият сайт за бойни спортове

       

КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще бъде шампиона по бокс в тежка категория?

Анкетата свършва на 18 Сеп 2014, 23:41

КУБРАТ ПУЛЕВ
18
39%
Владимир Кличко
28
60%
 
Общо гласове : 46

КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот JonJones на 30 Юли 2014, 23:41

Изображение
Аватар
JonJones
 
Мнения: 646
Регистриран на: 22 Юли 2011, 16:40
Град: Бургас

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  2     Мнениеот българиец на 31 Юли 2014, 09:25

Кубрат има реален шанс да го победи и качествата, но предвид, че онзи хем зоби, хем бута при навсякъде, то най-много да прибегне до мръсни номера, за които е платил да не бъдат санкционирани. В комбинация с опита и уменията, то нищо чудно да спечели със съдийско решение. Но това всичко е едно мое предположение за развоя на срещата (Кубрат е способен да му нанесе няколко точни и силни удара, а на онзи точно толкова му трябват, за да почне да бяга със страх в очите, както сме го виждали), давам си сметка, че може да се получи нещо съвсем различно и изобщо тази среща, по мое мнение, е доста труднопредвидима. Аз съм за нашето момче, защото заслужава и защото е далеч по-мъжкар от украинеца, но гласувам за Владимир, поради изброените причини, поради това, че и този спорт е вече само пари, не поради това, че залагам на него.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  2     Мнениеот KCD2 на 31 Юли 2014, 10:22

Шанса на Кубрат е по-малък отколкото много хора си мислят.И българиец е прав за всичко,което каза.Лично според мен ако Кубрат издържи 12 рунда,ще бъде голяма работа.Но каквото и да стане тоя мач ще го изкачи още по-близо до върха.Аз го вярвам,че сега,след година 2-3 или 5 Кубрат ще е световен шампион.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот tatoo на 31 Юли 2014, 11:08

Понеже не съм много наясно и искам да попитам има ли нещо, което да задължи украинеца да се подложи на допинг проба преди двубоя? Зауерланд не могат ли да повдигнат въпроса пред IBF и пред другите федерации, шампиона да бъде тестван изненадващо?
tatoo
tatoo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 28 Фев 2014, 07:18

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  2     Мнениеот KCD2 на 31 Юли 2014, 11:16

tatoo написа:Понеже не съм много наясно и искам да попитам има ли нещо, което да задължи украинеца да се подложи на допинг проба преди двубоя? Зауерланд не могат ли да повдигнат въпроса пред IBF и пред другите федерации, шампиона да бъде тестван изненадващо?

Федерациите дават избор да всеки боксьор да подпише с някоя от одобрените от тях допингови агенции.Кубрат е подписал с австрийска комисия,а Кличко с немска.Австрийската изисква допинг проби преди мача,немската не.Единствената причина Кличко да даде допинг тест преди мача е заради репутацията,името и честта си,но за него тези неща не са важни както парите например...
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот tatoo на 31 Юли 2014, 11:21

Ясно. :evil: :evil: :evil: :evil: Значи може да бъде тестван преди двубоя само по негово желание мамицата му!
tatoo
tatoo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 28 Фев 2014, 07:18

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот goldenglory на 31 Юли 2014, 11:24

Кобрата си го каза в последното интервю.... че няма да се бие само срещу боксьор, а срещу цяла империя!!!
Аватар
goldenglory
 
Мнения: 201
Регистриран на: 14 Окт 2011, 02:45
Град: Хасково

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот racko1 на 31 Юли 2014, 16:50

"ако Кубрат издържи 12 рунда,ще бъде голяма работа" Не само ще издържи 12 рунда, но има всички шансове да приключи срещата дори по-рано в своя полза. Кубрат е невероятно пъргав с краката и много подвижен в кръста. Има отлична защита. Освен това, много хора не знаят, но Кубрат има много скрити козове и това, която ще видите на 6-и септември няма да има нищо общо с това, което сте гледали до сега в предишните му мачове. На 99% съм сигурен, че Кубрат има изградена тактика от самото начало да не показва всичко, на което е способен и да играе на едно 30 макс 40% от възможностите си. Дори в едно свое интервю загатна именно за това. Но разбира се съществува и реалният шанс да загуби, което също ще е огромен успех за българския спорт, защото, повярвайте ми, това ще е най-добрият мач в тежка категория от много години насам. Хората дълго ще говорят!
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот KCD2 на 31 Юли 2014, 18:47

racko1 написа:"ако Кубрат издържи 12 рунда,ще бъде голяма работа" Не само ще издържи 12 рунда, но има всички шансове да приключи срещата дори по-рано в своя полза. Кубрат е невероятно пъргав с краката и много подвижен в кръста. Има отлична защита. Освен това, много хора не знаят, но Кубрат има много скрити козове и това, която ще видите на 6-и септември няма да има нищо общо с това, което сте гледали до сега в предишните му мачове. На 99% съм сигурен, че Кубрат има изградена тактика от самото начало да не показва всичко, на което е способен и да играе на едно 30 макс 40% от възможностите си. Дори в едно свое интервю загатна именно за това. Но разбира се съществува и реалният шанс да загуби, което също ще е огромен успех за българския спорт, защото, повярвайте ми, това ще е най-добрият мач в тежка категория от много години насам. Хората дълго ще говорят!

Дано.Не съм имал удоволствието да се запозная с Кубрат или да познавам пълния му арсенал от качества на ринга.Но от видяното до сега в кариерата му,ще му трябва нещо различно за да бие Кличко.
Аватар
KCD2
 
Мнения: 165
Регистриран на: 11 Фев 2013, 20:50

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот българиец на 31 Юли 2014, 19:28

racko1 написа:"ако Кубрат издържи 12 рунда,ще бъде голяма работа" Не само ще издържи 12 рунда, но има всички шансове да приключи срещата дори по-рано в своя полза. Кубрат е невероятно пъргав с краката и много подвижен в кръста. Има отлична защита. Освен това, много хора не знаят, но Кубрат има много скрити козове и това, която ще видите на 6-и септември няма да има нищо общо с това, което сте гледали до сега в предишните му мачове. На 99% съм сигурен, че Кубрат има изградена тактика от самото начало да не показва всичко, на което е способен и да играе на едно 30 макс 40% от възможностите си. Дори в едно свое интервю загатна именно за това. Но разбира се съществува и реалният шанс да загуби, което също ще е огромен успех за българския спорт, защото, повярвайте ми, това ще е най-добрият мач в тежка категория от много години насам. Хората дълго ще говорят!


Много често е говорил за това. И съм склонен да му вярвам, защото в срещите му досега имаше известна доза предпазливост, сдържаност, която го правеше не толкова атрактивен и изглеждаше все пак по-уязвим, но си и личеше, че този човек спестява нещо. И според мен е така, защото предпочиташе да играе сигурно, за да побеждава, пък било и със съдийско решение, за да се докопа до Кличко, което е уважително и разумно. Това не го твърдя, изказвам "подозрения", впечатления.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Следваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron