Най-големият сайт за бойни спортове

       

КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

Дискусии, новини и материали относно различни турнири, събития и семинари по смесени бойни изкуства (MMA) в България и чужбина.

Кой ще бъде шампиона по бокс в тежка категория?

Анкетата свършва на 18 Сеп 2014, 23:41

КУБРАТ ПУЛЕВ
18
39%
Владимир Кличко
28
60%
 
Общо гласове : 46

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  -5     Мнениеот garo на 31 Юли 2014, 21:57

Кличко взимал анаболи А мутрата Кобрат домашни паржоли ли ияде
garo
garo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Юни 2014, 16:31
Град: Sliven

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  2     Мнениеот shadowfighter на 31 Юли 2014, 22:52

ГАРЕнце? Гугудко мамина ХАЙДЕ ДА НЕ "АКАШ" И ТУК В темите на ФОРУМА ДА НЕ ТИ ОБЪРНА ГЛАВАТА НА ОБРАТНО
shadowfighter
shadowfighter
 
Мнения: 175
Регистриран на: 19 Окт 2011, 05:28

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот racko1 на 31 Юли 2014, 22:58

българиец написа:
racko1 написа:"ако Кубрат издържи 12 рунда,ще бъде голяма работа" Не само ще издържи 12 рунда, но има всички шансове да приключи срещата дори по-рано в своя полза. Кубрат е невероятно пъргав с краката и много подвижен в кръста. Има отлична защита. Освен това, много хора не знаят, но Кубрат има много скрити козове и това, която ще видите на 6-и септември няма да има нищо общо с това, което сте гледали до сега в предишните му мачове. На 99% съм сигурен, че Кубрат има изградена тактика от самото начало да не показва всичко, на което е способен и да играе на едно 30 макс 40% от възможностите си. Дори в едно свое интервю загатна именно за това. Но разбира се съществува и реалният шанс да загуби, което също ще е огромен успех за българския спорт, защото, повярвайте ми, това ще е най-добрият мач в тежка категория от много години насам. Хората дълго ще говорят!


Много често е говорил за това. И съм склонен да му вярвам, защото в срещите му досега имаше известна доза предпазливост, сдържаност, която го правеше не толкова атрактивен и изглеждаше все пак по-уязвим, но си и личеше, че този човек спестява нещо. И според мен е така, защото предпочиташе да играе сигурно, за да побеждава, пък било и със съдийско решение, за да се докопа до Кличко, което е уважително и разумно. Това не го твърдя, изказвам "подозрения", впечатления.


Именно :)
Аватар
racko1
 
Мнения: 239
Регистриран на: 24 Юли 2009, 23:48
Град: Sofia

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот andras на 31 Юли 2014, 23:19

racko1 добър коментар дано, обаче може ли да има същата вероятност от другата страна. След мача с Поветкин, Л.Люис беше в залата и каза, че Кличко е имал възможност да го нокаутира, но не е показал пълните си възможности. Самият Кобра казва, че Кличко не е показал разлика в играта си, но пък е забелязал слабости.
Аватар
andras
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Юли 2014, 15:07
Град: Бургас

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  -2     Мнениеот War на 01 Авг 2014, 06:22

Аз няма да философствам, само ще ви кажа кой ще победи - Владимир Кличко, и то най-вероятно по точки.
Аватар
War
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:06
Град: Бургас

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  3     Мнениеот Sunrise на 01 Авг 2014, 09:16

Всеки спортист има своя край и според мен края на Кличко е много близо и силно се надявам нашия човек да го свали от трона. Кличко е доказал че не държи на силни удари които определено Кобрата може да му нанесе.Прогнозирам Победа за Кобрата с Нокаут между 7 и 10 рунд. 8)
body-puncher
Аватар
Sunrise
 
Мнения: 351
Регистриран на: 11 Юли 2009, 13:23
Град: София

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот българиец на 01 Авг 2014, 10:03

И аз се надявам да победи и ако това се случи, също залагам на нокаут в тези рундове. Защото въпреки първия ми коментар, където съм споменал, допускам и съвсем друга развръзка и единственото, което искам е Кубрат да спечели.

Относно срещата на Поветкин и Кличко: украинецът нарочно игра мръсно, хем защото онзи иначе е експлозивен и удря тежко, а Владимир не носи на такъв бой, хем за да го унижи и да покаже, че може да си играе с него.
Аватар
българиец
 
Мнения: 289
Регистриран на: 06 Мар 2012, 17:37

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  2     Мнениеот tatoo на 01 Авг 2014, 13:00

Както Шенън Бригс ходи при В.Кличко по залите където тренира и го предизвиква, не може ли и Кубрат да спретне един цирк? Примерно да наеме двама лекари и да плати на някоя телевизия да влезнат инцидентно по време на тренировка на В.Кличко и да започне да го приканва да даде проба. Да се развика: "Владимир, лекарите са тук, телевизията също, дай проба, докажи че си чист шампион, целия свят те гледа в момента, направи го заради феновете ти, те трябва да знаят истината".
Последна промяна tatoo на 02 Авг 2014, 13:43, променена общо 1 път
tatoo
tatoo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 28 Фев 2014, 07:18

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  1     Мнениеот faro на 01 Авг 2014, 20:57

tatoo написа:Както Шенън Бригс ходи при В.Кличко по залите където тренира и го предизвиква, не може ли Кубрат да наеме двама лекари и да плати на някоя телевизия да влезнат инцидентно по време на тренировка на В.Кличко и да започне да го приканва да даде проба. Да се развика: "Владимир, лекарите са тук, телевизията също, дай проба, докажи че си чист шампион, целия свят те гледа в момента".

Доста добра идея, абе въобще след Али, "trash talk-a" умря ...
Аватар
faro
 
Мнения: 498
Регистриран на: 26 Окт 2009, 16:32

Re: КУБРАТ ПУЛЕВ vs. ВЛАДИМИР КЛИЧКО

  2     Мнениеот rush на 02 Авг 2014, 14:13

Аз имам по-добра идея. Докато Владо е във фитнеса и бута на лежанката, Кобрата да изскочи тайно от някъде и да му бодне една игла и да му вземе кръв и готово. Владо няма да се дърпа щото иначе ще счупи иглата ако започне да се съпротивлява ;) Или да развалят сифона на тоалетната на Владо и като се изпишка, някой да отиде след него и да загребе с една кофичка от гърнето поне от урината да се види дали има нещо lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
Аватар
rush
 
Мнения: 172
Регистриран на: 05 Авг 2011, 06:13
Град: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към ММА турнири и събития

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron